Medewerkers

Directie

Marnix De Rese

tel : +32 (0)50/32 87 28

fax : +32 (0)50/32 87 29

mail : mderese@tpt-derese.be

 

Boekhouding

Hilde Casteleyn

tel : +32 (0)50/32 87 28

fax : +32 (0)50/32 87 29

mail : hcasteleyn@tpt-derese.be

Jan Hoedt

tel : +32(0)50/32 87 28

fax : +32(0)50/32 87 29

mail : jhoedt@tpt-derese.be

Sofie Van Eeghem

tel : +32(0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/32 87 29

mail : svaneeghem@tpt-derese.be

 

Personeelsdienst 

Matthias Goes

tel : +32(0)50/32 87 28

fax : +32(0)50/32 87 29

mail : hrm@tpt-derese.be

 

Preventiedienst - ADR veiligheidsadviseur - chauffeursmentor

Wim De Sutter

tel : +32(0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : wdesutter@tpt-derese.be

 

CMR administratie

John Willaert

tel : +32(0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : jwillaert@tpt-derese.be

Imke Vanhoutte

tel : +32(0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : ivanhoutte@tpt-derese.be

 

Planning : General Cargo

mail : generalcargo@tpt-derese.be

André Bonte

tel : +32(0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : abonte@tpt-derese.be

Dirk De Jaegher

tel : +32(0)50/ 54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : ddejaegher@tpt-derese.be

 

Planning : Dry Bulk

mail : dry-bulk@tpt-derese.be

Filip Cosyn

tel : +32 (0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : fcosyn@tpt-derese.be

Wim Roeleveld

tel : +32(0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : wroeleveld@tpt-derese.be

Thomas Callens

tel : +32(0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : tcallens@tpt-derese.be

 

Planning : Tankafdeling - Liquids

mail : liquids@tpt-derese.be

Luc Verstappen

tel : +32(0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : lverstappen@tpt-derese.be

Imke Vanhoutte

tel : +32(0)50/54 73 00

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : ivanhoutte@tpt-derese.be

 

Technische afdeling

Wim De Sutter

tel : +32(0)50/54 73 00 

fax : +32(0)50/54 75 94

mail : wdesutter@tpt-derese.be